SEKTÖRLER
Tahsilist Kimler İçin Yapıyoruz Üretim

Üretim

Sermayenizin verimli kullanılmasında, alacak hesaplarının yönetiminde ve sistem altyapı olarak gerideyseniz, rekabette de hızla geri kalırsınız. Üretici firmalar sürekli değişen pazar ve müşteri taleplerine ayak uydurmak için esnek olmaları, işletmenin verimli çalışması ve değişikliklere sürekli uyum sağlayacak nakit akışına sahip olması gerekir. Bu yüzden üreticiler için nakit akışını sürdürmesi ve bayileri ile kurduğu sistem altyapısı çok önemlidir.

Tahsilist, alacak takip yönetimi ve B2B bayii/müşteri portal özelliği ile ihtiyaç duyduğunuz altyapıyı ve sermaye kullanım verimliliğini sağlar, rekabetin önünde kalmanıza yardımcı olur.

Toptan Satış ve Dağıtım

Firmanın tahsilat ile ödeme vadeleri arasında fark firmanın devamlılığı için hayatidir. Rekabet için vadeli satış yapmak gerekli olsa da bu durum artan müşteri ve fatura sayıları ile birleşince oluşan tahsilat karmaşası firmanın nakit akışını ve devamlılığını etkileyecek bir sorun haline gelebilir.

Vadeli alacakların takibi, tahsilat planlarının oluşturulması, ödeme hatırlatmalarının yapılması, ürün tesliminde ya da ödeme linki ile tahsilat yapılması ve saha ekiplerinin veriye anlık ulaşması toptan satış ve dağıtım şirketlerinin rekabetçi ve verimli kalmak istiyorsa çözmesi gereken bir sorunlardır.

Tahsilist’ in alacak takip yönetimi, otomatik/manuel bildirim altyapısı, sanal pos entegrasyonu ve mobil uygulaması bu sorunları sizin için çözer ve firmanızın tahsilat performansını artırmasını sağlar.

Tahsilist Kimler İçin Yapıyoruz Toptan Satış
Tahsilist Kimler İçin Yapıyoruz Lojistik

Nakliye ve Lojistik

Nakliye ve lojistik şirketlerinin zaten endişelenecek çok şeyi var. Gönderileri takip etmek, teslimat rotalarını organize etmeye çalışmak ve fatura, konşimento, makbuz gibi evrakları düzenlemeye ek olarak alacak hesapları yönetmek zaman ve para harcadığınız diğer bir alan olarak ortaya çıkıyor.

Ödemesi alınmış ve alınması gereken faturaları kolaylıkla ayırt etmenizi sağlayan, buna bağlı otomatik hatırlatma ve ödeme linkleri gönderebileceğiniz, müşteri ile aranızdaki iletişimi ve görünürlüğü iyileştiren Alacak Yönetim Platformu Tahsilist ile manuel süreçleri ortadan kaldırın, nakit akışını ve verimliliğiniz artırın.

Bilişim ve Danışmanlık

Çoğu bilişim ve danışmanlık hizmeti sahne arkasında gerçekleşir ve iyi yürütüldüğünde fark edilmez. Bu, işletme sahiplerinin hizmetlerinize alışması ve ödeme önceliğine başka tedarikçilere kaydırması anlamına gelebilir. Tahsilist’ in otomatik hatırlatıcıları, vadesi geçen faturalar için ödeme linkleri göndererek geciken tahsilatlarınızı önemli ölçüde azaltır.

Bilişim ve danışmanlık hizmetleri veren firmaları gelişmek istiyorlarsa tutarlı bir nakit akışına sahip olmalıdır. Otomatikleştirme süreçlerinin ne kadar verimli olabileceğini zaten biliyorsunuz, o halde neden nakit akışınızı artırmak için alacak yönetim otomasyonu yazılımı kullanmıyorsunuz?

Tahsilist Kimler İçin Yapıyoruz Bilişim ve Danışmanlık
Tahsilist Kimler İçin Yapıyoruz Medya ve Reklam

Medya ve Reklam

Hızlı tempolu ve zengin içerik üretiminin önemli olduğu bir sektörde ekiplerinizin alacaklar verilerini ve geciken ödemeleri takip etmek için boşa harcayacak zamanı yoktur.

Fiziksel metalar yerine hizmet veren işletmelerin tahsilat performanslarını artırabilecekleri ve alacaklarının ödendiğinden emin olabilecekleri alacak yönetim platformu Tahsilist’ i kullanabilirler.

Tahsilist, alacak hesaplarını otomasyon araçları ile takip etmenizi, müşterilerinize tanımladığınız iş akışına göre bildirimler göndermenizi ve ödeme almanızı sağlar. Ekipleriniz kalan zamanlarında yeni müşteriler kazanmaya, mevcut talepleri karşılamaya odaklanarak firmanızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

İnşaat

Nakit akışı işinizin ayrılmaz bir parçasıdır ve bilançonuzda likiditeye sahip olmak önemlidir. Projeleriniz güçlü bir sermaye gerektirir ve nakit akışınızı güçlü tutmak ciddi bir şekilde ele almanız gereken konuların başındadır. Daha fazla projeye fon sağlamak, iyi bir işletme sermayesi yönetimine sahip olmayı ve iyi bir nakit akış tahmini gerektirir.

Müşterilerinizle yaptığınız esnek ödeme anlaşmalarına göre otomatik tahsilat planları oluşturabildiğiniz Alacak Yönetim Platformu Tahsilist ile gelecek dönem nakit akışınızı doğru olarak öngörebilir, tedarikçi ödemelerinizi zamanında yapabilir ve firmanızın ilerde baş etmek zorunda kalacağı nakit darboğazlarını gerçekleşmeden engelleyebilirsiniz.

Tahsilist Kimler İçin Yapıyoruz İnşaat
tahsilist

ALACAK YÖNETİM PLATFORMU

Alacak yönetimi ve tahsilat konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak entegre çözümler